Právě se nacházíte: Mladí hasiči » Aktuálně » Hasičské soustředění 2021

Hasičské soustředění 2021

Zveřejněno 12.05.2021

V pořadí deváté letní soustředění je tu! Pojedeme tentokráte na 7 dnů (6 nocí) a to v termínu 23.8.-29.8.2021 s tím, že odjezd vlakem z Brna je plánován na pondělní dopoledne, návrat v podvečerních hodinách neděle.

Soustředění se odehraje nově v nádherném prostředí Jeseníků, v obci Hynčice pod Sušinou. Obec se rozkládá 4 km od Starého Města pod Sněžníkem. V těsné blízkosti hor, lesů, luk, potoku a báječného koupacího rybníku je jistě o co stát. Teplá strava, ubytování, hygienické zázemí, zdravotník a nabitý program plný her, soutěží a kamarádů to vše je zajištěno.

Ubytování je ve velké nově rekonstruované horské chatě na pokojích s lůžky, lůžkoviny je potřeba s sebou, případně lze po domluvě za poplatek 50 Kč / osoba zajistit na místě. Náklady na soustředění zahrnující všechny položky jako dopravu, ubytování, pojištění, vstupné, cestu lanovkou a stravu jsou letos 1700 Kč na osobu. Přihlášku odevzdejte prosím do konce května osobně Petru Vaněčkovi (Těšany 2, 777 864 704), v Nosislavi pak osobně Hance Bílkové (Komenského 102, Nosislav, 739 618 448). Platba za soustředění se bude vybírat předem v hotovosti do konce června.

Přiložené dokumentyPřihláška_Soustředění_Hynčice_2021.pdf (~35kB)

Opište následující text - 6552