Právě se nacházíte: SDH » Stalo se » Obdrželi jsme poděkování za spolupráci při pochodu rakouských čertů v Židlochovicích

Zveřejněno 02.12.2018

Příjemné nedělní dopoledne přeji,

chtěl bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat jménem svým, jménem P. Svobody a také organizátorů Pochodu rakouských čertů v Židlochovicích za perfektní a bezchybnou spolupráci.

Díky nasazení Vás, či členů Vašich dobrovolných jednotek, si dovolím říci, že byla celá akce z pohledu bezpečnosti a organizace členy jednotek PO příkladná a v průběhu celého dne nebylo nutné řešit žádné závažné události či nedostatky.

Byť počasí bylo pro dokreslení této akce přímo ukázkové, tak pro Vás, členy organizačního týmu, vlezlá zima nebyla úplně ideální. Avšak všichni z Vás, i s velkou podporou kolegyň v týlovém zázemí, jste i tuto situaci rovněž zvládli.

Takže ještě jednou Vám děkuji, vyřiďte poděkování prosím i dalším členům Vašich jednotek a sborů, kteří se akce zúčastnili a přeji Vám příjemný zbytek víkendu, ideálně bez problémů spojených s avizovanou ledovkou J

Tonda Bastl

Více o akci naleznete na www stránkách http://www.certi-zidlochovice.cz/

Opište následující text - b7af