Právě se nacházíte: Mladí hasiči

Pojedeme do kina!

Zveřejněno 17.12.2018

I letos pojedeme do kina! 23.12. ve 13:00 (abychom byli zpět na předvánoční koncert) od hasičky pojedeme na báječný animáč Úžasňákovi 2!

Ve filmu Úžasňákovi 2 se vrací oblíbená rodina superhrdinů. Avšak tentokrát je hlavní hvězdou Helen, zatímco Bob zůstal v domácnosti a pomáhá Violet a Dashovi zvládat každodenní nástrahy „normálního“ života. Pro všechny je to těžká změna, a těžší je o to víc, že si nikdo z rodiny neuvědomuje superschopnosti malého Jack-Jacka. Když se objeví nový padouch, který se chystá uskutečnit ďábelsky geniální plán, tak rodina a Mražoun musí najít způsob, jak se dát zase dohromady a spojit síly – což se lehko řekne a těžko udělá, i když jsou všichni doslova úžasní.

Zájemci se registrujte u Petra Vaněčka - mh@sdhtesany.cz, 777 864 704
Vstupné 70Kč, členové SDH a děti, které chodí na trénink mají vstup zdarma!

Fotogalerie eu_incredibles-2_article_hero_top_d238455b.jpg

Zveřejněno 29.02.2012

Vítejte na stránkách mladých hasičů

Mladí hasiči v Těšanech se již pět let pravidelně scházejí v pátek v 17h. Přes léto, pokud to počasí dovolí, najdete nás na travnatém hřišti za školou. V jarních a podzimních měsících, pokud je počasí nepěkné, scházíme se v tutéž dobu ve výstavce ZŠ v Těšanech (vstup od parketu - od knihovny). Nově se scházejí naši nejmenší každou sudou středu (poznáte ji tak, že ten týden není svoz komunálního odpoadu v naší obci) od 17h.

Velice rádi uvítáme mezi námi nové děti a to od 4-5 let věku. Pokud je Ti více, nezoufej, místa je mezi námi vždy dost!

Další informace, články a fotografie naleznete v menu "Mladí hasiči" v záhlaví této stránky

Fotogalerie letak.jpg